Термінове оформлення біометричного паспорта за 3 дні

На электронный чип вносятся:
 1. Реквізити документа;
 2. Прізвище, ім'я;
 3. Пол;
 4. Громадянство;
 5. Дата і місце народження;
 6. Дата видачі та закінчення терміну дії документа;
 7. Уповноважений суб'єкт, що видав документ (код);
 8. Оцифрована підпис;
 9. оцифровані фото.
Пакет "Все включено" всього за
4000 3790 грн!

Оформлення біометричних паспортів почалося з січня 2015 року. Такий паспорт містить безконтактний електронний носій інформації (чіп), на якому записані біометричні дані власника документа з метою його ідентифікації. Біометричні закордонні паспорти видаються терміном на 10 років.
Дітям також необхідно оформляти біометричні закордонні паспорти, тому що з 1 січня 2015 року згідно із Законом «Про демографічний реєстр» зникає такий тип документа, як дитячий проїзний квиток. Діти до 16 років отримують паспорт терміном на 4 роки, з 16 років - на 10 років.

Терміново потрібен
закордонний паспорт?
Залиште заявку і ми
Безкоштовно
проконсультуємо з усіх
питань!

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.
Переваги
 • Скорочується час проходження паспортного контролю
 • Виключена ймовірність підробки
 • Зручність і зносостійкість документа
 • Неможливість використання сторонньою особою
 • Можливість поїздок до країн Шенгену без віз
Які документи необхідні для оформлення закордонного паспорта
 • ГРОМАДЯНСЬКИЙ ПАСПОРТ

 • КОПІЯ ІДЕНТИФІКАЦІЙНОГО КОДА

 • СТАРИЙ ЗАГРАНПАСПОРТ

Ми проводимо консультації щодо процедури оформлення закордонних паспортів для жителів усіх регіонів України: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Луганськ, Одеса, Львів ...

На сьогоднішній день стало можливим отримати біометричний паспорт в Україні. Такий документ в недалекому майбутньому допоможе вам з легкістю подорожувати країнами Європейського союзу без оформлення Шенгенської візи. Далі ви дізнаєтеся, як отримати біометричний паспорт без черг та інших складнощів.

Біометричний закордонний паспорт має важливу особливість - електронний носій вбудований, на який записуються дані людини (прізвище ім'я, оцифрований знімок особи, відбиток пальця, дата народження , підпис, додатково може бути записана група крові скан сітківки). Біометричний закордонний паспорт спрощує перетин кордону, оскільки дозволяє прикордонним службам інших держав отримати більше інформації про вас. Володарям біометричного документа не буде потрібно додатково займатися стомлюючим оформленням Шенгенської візи.

Як отримати біометричний паспорт в Україні?

Зробити біометричний паспорт зовсім нескладно. Вам необхідно підготувати наступні документи: паспорт громадянина України, код ідентифікаційний, для чоловіків до 25 років додатково довідка з військкомату. Такий документ для закордонних поїздок буде діяти 10 років.

Отримання біометричного паспорта з початку 2015 року стало обов'язковим і для дітей, так як скасовані дитячий проїзний документ. Крім того, скасовано можливість вписування дитини, вклеювання його фотографії в закордонний паспорт батьків. Відбитки пальців беруться у дітей старше 12 років виключно за згодою батьків. Біометричний паспорт для дитини молодше 16 років видається на 4 роки.

Передзвонимо
та проконсультуємо!*

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 19:00