Передзвонимо вам
за 30 секунд! *

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

  • нюанси оформлення візи;
  • перелік необхідних документів;
  • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 18:00

ТОП 5 головних причин відмов візі в США

США з самого початку були країною іммігрантів. Тому цілком зрозуміло, чому кожного приходить за візою до них людини вони розглядають під цим кутом.

Керуючись імміграційним законодавством США необхідно відзначити, що всі Заявники, які звертаються за отриманням неімміграційної візи в США, спочатку розглядаються консульськими офіцерами посольства як потенційні іммігранти. Звідси випливає перша причина:

1 Підозра на імміграцію

У зв'язку з цим виникає необхідність фактично "довести" Заявнику відсутність у нього імміграційних намірів. Ми радимо в першу чергу підготувати документи, які могли б підтвердити зв'язок з батьківщиною.

Наявність довідки з місця роботи, свідоцтво підприємця, частка в компанії, рахунок в банку, документи на рухоме / нерухоме майно, підтвердження сімейного статусу все це може сприяти в позитивному результаті розгляду справи. Під час співбесіди не факт, що всі ці документи будуть вимагати, але краще щоб вони були під рукою.

Часто відмовляють у візі молоді. У цих хлопців зазвичай немає дітей, вони не володіють квартирою або будинком, ніде не працюють, а якщо і працюють, то тільки недавно влаштувалися або заробляють зовсім мало. Будучи дуже мобільною, повної сил, енергії і амбіцій одиницею суспільства ця частина аудиторії вважається більш схильною до імміграції.

2 Некоректно заповнена візова анкета

Мабуть, це не менш важлива причина, чому попередня. Ми радимо приділити цьому моменту особливу увагу.

Основні помилки зазвичай стосуються місця роботи, завищений дохід або дуже низький дохід.

Приховування даних про близьких родичів, що живуть в США (батько, мати, сестра, брат, чоловік, дружина, дідусь, бабуся).

Невиразна мета поїздки або маршрут.

Фіктивне місце роботи або рід занять. Часто таке пропонують зробити недобросовісні тур компанії. Придумують людині роботу - підприємець, власник СТО, наприклад, хоча він працює вчителем або працівником соціальної сфери. Повірте, візові офіцери вміють без всяких довідок відрізнити вчительку або залізничника від дрібного чи середнього підприємця.

Обман при відповідях на питання анкети. Будь-, навіть маленький обман, який виявить візовий офіцер, призведе до відмови у візі.

3 Недостатня візова історія

Відмова у візі США може бути викликаний "поганий" візовою історією. Якщо Заявник на візу до цього ніде не був і летить насамперед в Америку, то це може викликати підозру у візового офіцера.

А ось те, що є досвід відвідування інших країн і своєчасне повернення засвідчить законослухняність і міцні зв'язки з батьківщиною. Перевага в даному випадку віддається країнам Європи, а й популярні в нашій країні туристичні напрямки такі Туреччина, Єгипет, Таїланд та ін. Будуть плюсом.

В загальному, якщо перед лицем офіцера варто законослухняний турист шанси підвищуються.

4 Недостатньо коштів для поїздки

Ні для кого не секрет, що США одна з найбільш економічно розвинених країн світу з високим рівнем доходів населення і відповідно витрат. Тому для відвідування знадобиться підтвердити платоспроможність.

Якщо Ви зібралися в подорож по США, то повинні надати документи, що підтверджують вашу фінансову можливість оплатити свою поїздку: переліт, проживання, харчування, екскурсії, кишенькові витрати.

Якщо у вас є бізнес або гостьове запрошення, в якому прописано, що запрошуюча сторона бере на себе витрати щодо поїздки, це не означає, що у Вас не повинно бути засобів на поїздку.

Якщо Ви зібралися в США на лікування, то повинні надати документи, що підтверджують вашу фінансову можливість оплатити таке лікування.

Аналогічно справа йде і з студентами: якщо абітурієнт збирається в Штати на навчання, то необхідно продемонструвати можливість оплатити її самостійно або за допомогою спонсора.

Та й в цілому, низький рівень доходу може викликати у візового офіцера підозри, що Заявник має намір в США нелегально працювати і покращувати своє матеріальне становище або ж «мертвим вантажем» повисне на американському суспільстві, звертаючись за соціальною допомогою і виплатами.

5 Непереконлива інформація про мету поїздки

Непереконливі відповіді на плани щодо поїздки, а також надмірне хвилювання під час співбесіди можуть негативно позначитися на результаті. Тому ми радимо добре підготуватися до подібного роду питань і діалогу з офіцером консульства.

Відповіді повинні бути чіткими і вичерпними. Наприклад, якщо ваша мета - туризм, розкажіть про те, в яких містах хочете побувати, що побачити, надайте броні або складені маршрути.

Потрібна віза?

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!Вибрати час дзвінка

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас.
Термінова віза
за 1-5 днів
Віза в США
на 10 років
Віза до Британії
до 10 років
Віза в Канаду
до 10 років