Робоча віза в Польщу від 5 днів

На 6 місяців "Під ключ"!
2200 грн
Залиште заявку
і ми безкоштовно проконсультуємо з усіх питань!

Або телефонуйте -

+38 (067) 788-xx-xx
Запрошення на робочу візу в Польщу + Анкета + Консультація
Віза на 6 місяців
2200 грн
clock image

Термін оформлення
15 робочих днів

Що входить у вартість:

 • Спеціальне запрошення
 • Заповнення анкети експертом
 • Консультація фахівця
Віза на 6 місяців
3690 грн

Термін оформлення
5-10 робочих днів

Що входить у вартість:

 • Спеціальне запрошення
 • Заповнення анкети експертом
 • Консультація фахівця
Віза на 1 рік
330 €

Термін оформлення
до 1 місяця

Що входить у вартість:

 • Спеціальне запрошення
 • Заповнення анкети експертом
 • Консультація фахівця
Період Ціна Термін оформлення Спец. запрошення Заповнення анкети експертом Консультація фахівця Виписка страховки
6 міс. 2200 грн 15 роб. днів
6 міс. 3690 грн 5-10 роб. днів
1 рік 330 € до 1 міс.
Страховка на робочу візу в Польщу
Страховка для візи
на 6 місяців
840 790 грн
icon

Ціна у візовому центрі
840 грн

Що входить у вартість:

 • Виписка страховки
Страховка для візи
на 1 рік
1400 1350 грн
icon

Ціна у візовому центрі
1400 грн

Що входить у вартість:

 • Виписка страховки
Пакет послуг Страховка на робочу візу в Польщу + Анкета + Консультація (Для тих у кого вже є запрошення від роботодавця)
Пакет послуг для візи
на 6 місяців
1240 950 грн

Що входить у вартість:

 • Виписка страховки
 • Заповнення анкети експертом
 • Консультація фахівця
Пакет послуг для візи
на 1 рік
1840 1550 грн

Що входить у вартість:

 • Виписка страховки
 • Заповнення анкети експертом
 • Консультація фахівця
Гарантія якості
 • Оригінальне запрошення
  від авторитетних
  компаній

 • Ваше запрошення підтвердять
  офіційні польські
  представники

 • Запрошення оформляється
  від 6 місяців до 1 року

Потрібна робоча віза
в Польщу?
Залиште заявку і ми
Безкоштовно
проконсультуємо з усіх
питань!

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.

Віза в Польщу - часті запитання

Якщо кордони між країнами учасницями шенген угоди відкриті, то відповідно можна безперешкодно пересуватися по всій території союзу. Треба пам'ятати, що офіційно в Польщі можна перебувати весь термін дії візи, але в іншій країні шенгену офіційно тільки 90 днів в кожному півріччі. Якщо, наприклад, необхідно жити в Іспанії 6 міс. (180 днів) або 1 рік, то можна заїхати і виїхати в шенген по польській робочій візі через Польщу. І якщо не афішувати перед владою факт постійного проживання в Іспанії, то можливо ніхто питань і не пред'явить.
У разі наявності інших закордонних паспортів, їх потрібно прикласти до візової анкети (оригінали та копії), згідно з вимогами Консульства. Якщо ж попередні паспорти були здані або анульовані, необхідно надати внутрішній паспорт з відповідною відміткою або довідку з ВВІРу про його вилучення. Це потрібно для того, щоб людина на момент розгляду візової заяви знаходиться на території країни постійного проживання, щоб уникнути порушень законодавства ЄС.
Всі візи типу D, дають право пересуватися по зоні Шенген і перебувати в ній 90 днів протягом кожних 180 днів. Однак слід пам'ятати, що остаточне рішення про перетин кордону і перевірку документів для подорожі приймає прикордонна служба.
Так, ваша присутність обов'язково при подачі документів на робочу візу в Польщу.
Ні. Візовий збір покриває витрати, пов'язані з розглядом документів, незважаючи на кінцевий результат.
Деякі типи робочих віз передбачають візові коридори. Коридор національної робочої візи починається з моменту вашого в'їзду на територію Польщі і триває рік. Тобто якщо Вам видали візу з 2 червня 2020 року по 1 червня 2021 року, а вперше ви перетнули кордон з Польщею 21 червня 2020 року, то коридор цієї візи завершується 20 червня 2021 року. Після закінчення цього терміну можна відкривати наступну візу. Коридор візи можна скасувати, анулювавши саму візу (на це повинні бути вагомі підстави) або відкривши воєводської візу з річним перебуванням.
Пакет документів для робочої візи включає запрошення на роботу, страховку, всі дійсні закордонні паспорти, візову анкету, фото, український паспорт, заяву про відсутність/наявність інших паспортів, оригінал квитанції про оплату сервісного збору Візового центру.
Причин відмови в польській робочій візі багато. Найчастіше відмовляють у візі заявникам, які надали неповний пакет візових документів, вказали неправдиві дані в анкеті або ж використовували фіктивні документи. Також відмовляють особам, які фігурують в Шенгенській інформаційній системі (SIS) як небажані на території країн Шенгену.
Підставою для прийняття документів на національну візу в Візовому центрі являеться офіційна реєстрації місця проживання у відповідному консульському окрузі

Особливий інтерес у українців Польща викликає через географічну близькість. Країна є учасником Шенгенської угоди і стає удвічі цікавіше. Шенгенська віза в Польщу може знадобитися з різних причин. В даний час багато вітчизняних студентів вчиться в інститутах цієї країни. Туристична віза в Польщу для українців є пропуском ще в 25 країн Європи. Не секрет, що багато наших співгромадян знайшли собі роботу в сусідній країні. Для всіх перерахованих випадків потрібно оформлення візи в Польщу.

Як же отримати шенгенську візу до Польщі і скільки вона коштує?

Отримання візи процес досить непростий, незважаючи на лояльне ставлення Польщі до України. Щоб відкрити візу в Польщу необхідно знати всі тонкощі оформлення документів і поведінки в консульстві. Будь-яка помилка буде коштувати вам відмови і, в даному випадку, неважлива буде вартість візи. Ціна на візу залежить від її виду. Ви можете купити одноразову або багаторазову. Оформити візу ви можете самостійно або за допомогою нашої компанії. Замовити візу в Польщу у нас, значить отримати бажані документи в максимально короткий термін.

Національна робоча віза (тип D) в Польщу: основні моменти в оформленні

Польща є однією з найбільш привабливих для українців з точки зору працевлаштування країн. Це обумовлено одразу декількома факторами: географічною близькістю, високим рівнем оплати праці, схожим менталітетом і найголовніше простотою оформлення візи.

Для українців , бажаючих поїхати в сусідню країну на заробітки, передбачена спеціальна робоча віза в Польщу або як її ще називають польська робоча віза категорії d. З рок дії такої візи, яка вважається національної , варіює від 6 місяців до 1 року. Така віза дозволяє працювати українцям виключно на території Польщі.

Національна віза в Польщу типу d дає право відвідувати також і інші країни Європейського Союзу. При цьому варто знати, що в'їзд в ЄС і виїзд з нього можливий тільки через польську територію.

Для оформлення польської бізнес-візи потрібно наступний перелік документів:

 • закордонний паспорт;

 • анкета на отримання візи з вклеєною фотографією;

 • копії сторінок паспорта з шенгенськими і польськими візами;

 • оригінал і копії внутрішнього паспорта;

 • страховий медичний поліс;

 • оригінал і копія запрошення, оформленого відповідно до вимог консульства.

Крім того для отримання національної візи в Польщу Вас можуть попросити надати інші документи, зокрема підтвердження офіційного працевлаштування, докази минулих поїздок в цю країну та інші. При подачі документів в консульство зверніть увагу на правильність складання, заповнення анкет і заяв, щоб уникнути в майбутньому проблем з отриманням візи.

Підготував і перевіривши всі документи, необхідно залишити заявку на проходження співбесіди в консульстві. Врахуйте, що бажаючих отримати польську візу величезна кількість, тому черга на співбесіду може виявитися досить більшою. Сам процес оформлення візи також займає кілька днів, тому правильно розрахуйте час, щоб встигнути отримати її в потрібний термін.

Варто відзначити, що правильно і вчасно подані документи, а також попередні відвідини Польщі не гарантують отримання національної візи типу d в цю країну . Згідно зі статистикою, консульство набагато частіше відмовляє в оформленні робочих віз, ніж туристичних. Саме тому бажаючі поїхати до Польщі на заробітки дуже часто звертаються за допомогою до посередників, які за певну винагороду сприяють в отриманні польської робочої візи . До того ж після попередньої відмови, шанс отримати візу повторно невисокий.

Незважаючи на це, робоча віза в Польщу дозволяє вільно перебувати і здійснювати трудову діяльність на території цієї країни. Крім того віза категорії d дозволяє відвідувати будь-які держави Шенгенської угоди.

Передзвонимо
та проконсультуємо!*

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 19:00