Віза в США К1

Віза «К1» - віза для людей, які планують шлюб з громадянином Сполучених Штатів. Дозвіл видається на три місяці, протягом яких її власник повинен укласти шлюб. Після чого він може отримати постійний вид на проживання - грін-карту. Термін розгляду заяви - 5 робочих днів.

Дивитися інші типи віз в США

Що ми робимо для наших клієнтів

icon

Перевіряємо наявні документи,
допомагаємо в оформленні відсутніх

icon

Готуємо повний туристичний пакет
(бронювання готелю, маршрут)

icon

Складаємо мотивацію в'їзду в США і чинників повернення в Україну

icon

Заповнюємо онлайн анкету DS-160

icon

Записуємо на співбесіду в онлайн-системі

icon

Оплачуємо консульський збір 265 $

Вартість візової підтримки

110$

Хочете дізнатися більше?
Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію

Експрес-тест на оцінку шансів отримання візи

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся
які у вас шанси отримання візи в США

Рекомендований пакет документів

icon-item

Всі дійсні закордонні паспорти, також ті, термін дії яких закінчився

icon-item

Громадянський паспорт

icon-item

Фотографія 5 х 5
в електронному вигляді

icon-item

Документи, що підтверджують платоспроможність і вкорінення на території України

icon-item

Анкетні дані
Завантажити

Довірте оформлення візи професіоналам

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну
консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.

Шлюбне віза в США - віза "К"

Віза нареченого або нареченої (К-1) призначається для людей, які мають намір вступити в шлюб з громадянином Сполучених Штатів. З її допомогою наречений або наречена може відвідати країну для укладення шлюбу за американськими законами.

Кому підходить?

Крім серйозних вимог до документів, посольство США висуває ряд приписів для претендентів на отримання такого типу візи. Виходячи з них, заявник повинен бути повнолітнім за американськими законами (18 або 21 рік, в залежності від штату), а також бути готовим продемонструвати всілякі докази знайомства з майбутнім чоловіком \ дружиною і близьких відносин з ним \ нею.

Які можливості надає?

Віза К-1 дозволяє перебувати на території Америки на час, необхідний для реєстрації шлюбу (90 днів). Після чого її володар може подавати заявку на отримання грінкарти і американського громадянства.

Як отримати?

Шлюбне віза K1 оформляється послідовно в кілька кроків, які потребують залучення обох сторін. Громадянин США, які планують укласти шлюб з людиною, яка не має американського громадянства, повинен заповнити форму I-129F на англійській мові і подати її до Служби Громадянства та Імміграції США. Ця петиція вважається одним з головних підстав для видачі візи або відмови по ній. Перед подачею петиції потрібно підготувати комплект документів, що обгрунтовує необхідність оформити візу категорії До для партнера громадянина Америки. Якщо петиція буде затверджена, Служба направить її в Консульство Сполучених Штатів Америки в Україні, яке також приймає візову звернення.

На наступному етапі посольство надсилає претенденту на візу розгорнуту інструкцію, яка допоможе підготуватися до співбесіди. Після чого йому доведеться пройти через стандартну процедуру отримання шлюбної візи: заповнити онлайн анкету, сплатити консульський збір, пройти інтерв'ю і чекати рішення.

На відміну від інших візових категорій, американська віза нареченої \ жениха не вимагає обґрунтування міцних зв'язків з рідною країною. В цьому випадку претенденту навпаки потрібно довести серйозність і щирість намірів укласти шлюб з американським громадянином. Особливу увагу візового офіцера буде направлено на платоспроможність американського громадянина, який буде зобов'язаний утримувати майбутнього чоловіка або дружину. До того ж можуть виникнути сумніви щодо реальності відносин майбутнього подружжя, тому на співбесіді доведеться довести, що шлюб не є фіктивним.

По приїзду в Америку власника візи К-1 у пари є 90 днів, протягом яких вони повинні провести законну шлюбну церемонію. Після укладення шлюбу, громадянин України повинен подати до Служби Громадянства та Імміграції Департаменту Національної Безпеки документи для зміни статусу і отримати постійний вид на проживання Сполучених Штатів. Наявність в паспорті будь-який інший американської візи не дозволяє громадянам України вступати в шлюб з американським громадянином.

Якщо у громадянина України, який претендує на візу типу К-1 є діти, їх дані повинні бути вказані в петиції I-129F. Тоді вони зможуть отримати візу категорії К-2 і приїхати в Штати разом з батьком.

Щоб потрапити на інтерв'ю в американському посольстві в Україні, будуть потрібні наступні документи:

 • Заповнена візова форма DS-160;
 • Для раніше перебували в шлюбі - свідоцтво, яке підтверджує смерть попереднього чоловіка \ дружини або розлучення;
 • Довідка про несудимість з України і всіх країн, де кандидат прожив більше півроку у віці з 16 років і старше. Такі ж довідки потрібні для дітей заявника відповідного віку;
 • Підтвердження проходження медичного огляду;
 • Підтвердження надання фінансової допомоги від громадянина США (за формою I-134);
 • Дві фотографії 5х5 см;
 • Квитанція, що підтверджує оплату консульського збору;
 • Підтвердження записи на інтерв'ю.

Часто співробітники посольства можуть запросити додаткові дані і документи, що підтверджують зв'язок громадян України і США, які планують вступити в шлюб. Сюди можуть відноситися фотографії, історія листування і т.п., тому потрібно бути готовим відповідати на особисті питання. Крім того, заявникам рекомендують принести на співбесіду чіткі фотокопії цивільних документів, таких як свідоцтва про народження дітей і розлучення. Кандидат зможе забрати оригінали документів та перекладів після завершення співбесіди.

Отримання американської шлюбної візи громадянином України - досить непростий і трудомісткий процес, який вимагає ретельної роботи з документами, їх затвердження Службою Громадянства та Імміграції, а також представниками посольства України. Якщо безпомилково заповнити документи і переконливо вести себе під час співбесіди, то ймовірність отримання бажаної візи досить висока. Проте, потрібно тверезо оцінити свої можливості і зрозуміти, чи здатні ви самостійно впоратися з такою процедурою. У деяких випадках надійніше буде звернутися за допомогою до експертів.

Передзвонимо вам
за 30 секунд! *

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 18:00