Віза США типу C1 / D

Віза «С1/D» - віза для моряків, пілотів, стюардес, обслуговуючого і допоміжного персоналу літаків і кораблів. Може використовуватися тільки для роботи на території Америки в обмежений термін. Для більш тривалого перебування доведеться запросити дозвіл «В1/В2». Термін розгляду заяви - 3-7 робочих днів.

Дивитися інші типи віз в США

Що ми робимо для наших клієнтів

icon

Перевіряємо наявні документи,
допомагаємо в оформленні відсутніх

icon

Готуємо повний туристичний пакет
(бронь готелю, маршрут)

icon

Складаємо мотивацію в'їзду в США і чинників повернення в Україну

icon

Заповнюємо онлайн анкету DS-160

icon

Записуємо на співбесіду в онлайн-системі

icon

Оплачуємо консульський збір 160$

Вартість візової підтримки

110$

Хочете дізнатися більше?
Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію

Експрес-тест на оцінку шансів отримання візи

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся
які у вас шанси отримання візи в США

Рекомендований пакет документів

icon-item

Всі дійсні закордонні паспорти, також ті, термін дії яких закінчився

icon-item

Громадянський паспорт

icon-item

Фотографія 5 х 5
в електронному вигляді

icon-item

Документи, що підтверджують платоспроможність і вкорінення на території України

icon-item

Анкетні дані
Завантажити

Довірте оформлення візи професіоналам

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну
консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.

Віза C1/D - одна з найпопулярніших категорій неімміграційних віз, яка об'єднує в собі транзитну візу типу С і робочу візу типу D, яку видають членам екіпажів літаків і кораблів, обслуговуючому персоналу на них, за умови, що ці судна входять на американську територію. Людина, що працює на літаку, кораблі або іншому транспортним засобі, транзитом перетинають простір США, може претендувати на візу комбінованого типу C1 / D.

Кому підходить?

Американську візу для членів екіпажів видають людям, які працюють на транспортних засобах, які транзитним способом проходять через повітряний простір Сполучених Штатів або їх територіальні води. До цієї категорії відносяться члени екіпажів на різних позиціях: моряки, пілоти, стюардеси, обслуговуючий і допоміжний персонал. Віза призначена виключно для однієї мети - відвідування Америки в рамках транзитної поїздки для виконання обмеженої в часі роботи. Якщо заявник планує тривалий час працювати на території США або проводити там відпустку, то йому буде потрібно отримати візу іншого типу, зокрема В-1 або В-2.

Які можливості надає?

Віза C1 / D дозволяє в транзитному режимі перетинати територію Сполучених Штатів для виконання роботи члена екіпажу транспортного засобу. Крім того, власник такої візи може перебувати в країні не більше 29 днів. Якщо власник візи планує затриматися в Штатах, йому доведеться отримати відповідну його цілям візу іншої категорії.

Як отримати?

Оформлення візи для членів екіпажу відбувається в кілька етапів. По-перше, потрібно заповнити онлайн-анкети на сайті американського консульства, оплатити призначений консульський збір і підібрати зручну дату для співбесіди. Після чого - підготувати необхідний комплект документів, який включає паспорт моряка і різні довідки з місця роботи.

В певний день заявника чекатимуть в посольстві України для проходження короткого співбесіди з уповноваженим візовим офіцером. Бажано не тільки не спізнюватися на нього, а й приходити заздалегідь, так як в цей час будуть проходити інтерв'ю і інших людей. При позитивному результаті, по завершенню інтерв'ю, візовий офіцер вилучає паспорт апліканта щоб поставити в нього візу.

Посольство Сполучених Штатів висуває ряд вимог до комплекту документів, підготовлених для отримання візи члена екіпажів. Обов'язкові серед них:

 1. Підтвердження про відправку заповненої Анкети;
 2. Квитанція, що підтверджує оплату консульського збору;
 3. Закордонний паспорт з вільним розворотом для візи;
 4. 1 фото
 5. Роздруковане підтвердження реєстрації на співбесіду;
 6. Документи про відповідність роду зайнятості запитуваної візі:
  • для членів авіаекіпажей, що здійснюють міжнародні рейси: довідка, що підтверджує місце роботи і містить запит на видачу візи;
  • для учасників морських торговельних екіпажів: перелік членів екіпажу з описом суднової ролі в колективі кожної людини; діючий робочий контракт або підтвердження від роботодавця; паспорт моряка.
  • для персоналу круїзних лайнерів: актуальний контракт з роботодавцем; перелік членів екіпажу з описом їх суднової ролі; довідка з місця роботи.

При наявності всіх обов'язкових документів, їх коректному заповненні і правильну поведінку на інтерв'ю ймовірність успішного отримання візи C1 / D дуже висока. Проте це досить трудомісткий процес, який вимагає максимальної концентрації, тому якщо ви не впевнені в своїх силах, можна скористатися послугами фахівців в оформленні подібної візи.

Передзвонимо вам
за 30 секунд! *

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 18:00