Віза в Росію

Дозвіл на в'їзд в РФ для громадян України під час карантину.

Допоможемо перетнути кордон з РФ українцям

Оформимо запрошення по якому пропустять !!!

Приймаємо за грудень 2020

Вартість послуги, а також терміни оформлення можна дізнатися відправивши запит нижче

Відправивши запит ви отримаєте безкоштовну консультацію з перетинання кордону з РФ

В світлі останніх подій і невизначену політичну ситуацію багатьох українців цікавить питання, чи потрібна віза до Росії. Туристична віза в Росію - обов'язковий документ, який повинні надавати громадяни практично всіх держав, бажаючи в'їхати в країну. Під виключення з правила все ще потрапляють українці.

Вони можуть перетинати кордон зі східним сусідом маючи при собі лише "внутрішній" паспорт громадянина.

Громадянам інших країн, що знаходяться в Україні, перед візитом неминуче доведеться оформити візу в Росію, ціна якої буде залежати від терміновості оформлення. Стандартний термін обробки документів становить 7 робочих днів, і 3 дні потрібно працівникам посольства щоб оформити дозвіл на в'їзд в терміновому порядку. Як оформити і скільки коштує віза в Росію для іноземців? Виходячи з термінів розгляду документів та терміну дії візи, іноземцю доведеться сплатити візовий збір (35 і 70 євро). Слід також зазначити, що в разі відмови представники посольства не стануть роз'яснювати причини своїх дій, а також не повернуть сплачений візовий збір. Документи на в'їзд в Росію будуть безпосередньо виходити з типу візи, яку має намір отримати громадянин.

Так, для ділової візи потрібно оригінал запрошення, для туристичної - підтвердження ліцензованого туроператора, для транзитної - проїзні квитки. Бажаючи спростити оформлення візи для іноземця, слід звернутися до візової агентство 2EU. Його співробітники спростять процес отримання заповітного документа, але і посприяють якнайшвидшому отриманню візи.

Передзвонимо
та проконсультуємо!*

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

  • нюанси оформлення візи;
  • перелік необхідних документів;
  • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 19:00