Передзвонимо вам
за 30 секунд! *

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

  • нюанси оформлення візи;
  • перелік необхідних документів;
  • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 18:00

Які шанси на отримання візи в США

Посольство США пред'являє стандартні вимоги для всіх іноземних громадян, які бажають в'їхати на територію країни, відповідно шанси отримати візу для всіх ніби як рівні ...

Давайте спробуємо розібратися, як підвищити шанси на отримання візи в США.

Оцінити шанси на отримання візи США, здавалося б, досить просто. Помічено, що якщо заявник офіційно не працевлаштований, немає стабільного доходу, а також планує виїхати на підставі запрошення, ймовірність отримання позитивного результату буде низькою. А ось громадяни, які працюють і можуть це підтвердити, отримують стабільний дохід, володіють майном, а також мають сім'ю і дітей, з більшою ймовірністю отримують візи в США.

Але незважаючи на цю, здавалося б, просту логіку в реальності все може виявитися інакше.

Ось деякі випадки з практики візового агентства 2EU:

Випадок №1.

Чоловік 47 років, є сім'я, майно, володіє компанією, хороша візова історія. Збирався на захід пов'язане з бізнесом, в зв'язку з цим отримав запрошення від організаторів з підтвердженням про те що вони його чекають.

Результат: ВІДМОВА, при тому що всі документи підготовлені ідеально, анкета заповнена коректно. Про причини можна тільки здогадуватися ...

Випадок №2.

Дівчина 25 років, незаміжня, квартира в Рівне, працює в Києві офіс менеджером, виїжджала за біометричного паспорту через польський кордон кілька разів, також бувала кілька разів в Туреччині, Хорватії. У старому закордонному паспорті стояла литовська віза на 6 міс. Вирішила поїхати на запрошення друзів подивитися Нью Йорк.

Під час роботи з документами була трохи змінена мета поїздки, складений туристичний маршрут, заповнена анкета, відпрацьований сценарій поведінки на співбесіді.

Результат: ВІЗА НА 10 РОКІВ.

Випадок №3.

Корпоратив IT компанії 11 чоловік в Лас Вегасі. Високі офіційні зарплати у всіх учасників. Групова подача в консульстві з розбивкою на 3 підгрупи.

Результат: 3 людини - ВІДМОВА, 8 осіб - ВІЗА НА 10 РОКІВ. Перша трійка зайшла в 1й день і отримала відмову, інші у 2й і 3й день і отримали візи.

Таких суперечливих ситуацій можна навести не з один десяток. Виходячи з цих випадків видно, що чіткого однозначного правила, за яким видаються візи або немає або його досить складно відстежити.

Є припущення, що багато що залежить від особистого сприйняття візовим офіцером способу заявника.

Але в той момент коли він сумнівається буде дуже до речі грамотно заповнена анкета DS-160, а також документи в таткові у Вас під пахвою підтверджують, що Вам і вдома добре!

Потрібна віза?

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!Вибрати час дзвінка

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас.
Термінова віза
за 1-5 днів
Віза в США
на 10 років
Віза до Британії
до 10 років
Віза в Канаду
до 10 років