Робоча віза в США

Візи «Н», «L», «O», «P», «Q» - робочі візи для тих, у кого є готове запрошення від роботодавця з Америки. Для відкриття візи необхідно доповнити загальний пакет документів заповненої петицією від роботодавця за формою I-129. Термін розгляду заяви - 3-7 робочих днів.

Дивитися інші типи віз в США

Що ми робимо для наших клієнтів

icon

Перевіряємо наявні документи,
допомагаємо в оформленні відсутніх

icon

Готуємо повний туристичний пакет
(бронь готелю, маршрут)

icon

Складаємо мотивацію в'їзду в США і чинників повернення в Україну

icon

Заповнюємо онлайн анкету DS-160

icon

Записуємо на співбесіду в онлайн-системі

icon

Оплачуємо консульський збір 190 $

Вартість візової підтримки

110$

Хочете дізнатися більше?
Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію

Експрес-тест на оцінку шансів отримання візи

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся
які у вас шанси отримання візи в США

Рекомендований пакет документів

icon-item

Всі дійсні закордонні паспорти, також ті, термін дії яких закінчився

icon-item

Цивільний паспорт

icon-item

Фотографія 5 х 5
в електронному вигляді

icon-item

Документи, що підтверджують платоспроможність і вкорінення на території України

icon-item

Анкетні дані
Завантажити

Довірте оформлення візи професіоналам

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну
консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.

Візи категорії H, L, O, P і Q відносяться до різновиду неімміграційних віз, які видаються на обмежений час людям, які планують працювати або проходити стажування на території Сполучених Штатів. Кожна віза відповідає окремому типу діяльності і надає її власникові різні можливості.

Віза H-1B

Віза H-1B призначена для фахівців високої кваліфікації, які хочуть працювати в США і вже знайшли собі роботодавця. Позиція повинна збігатися з отриманою спеціальністю, яка прописана в дипломі про вищу освіту. Мінімальна науковий ступінь, допустима для отримання такої візи, - ступінь бакалавра або аналогічна. Для початку процесу оформлення візи у заявника на руках повинен бути трудовий договір, укладений з компанією зі Сполучених Штатів, в якому детально прописані всі умови зайнятості.

Віза H-2A

Віза H-2A - неімміграційна віза, яка видається сезонним працівникам у сфері сільського господарства. Перш ніж подавати документи на таку візу, заявник повинен отримати підписаний контракт на виконання тимчасових чи сезонних робіт в сфері сільського господарства на території Сполучених Штатів.

Віза H-2B

Віза H-2B оформляється для працівників різного рівня кваліфікації, які в'їжджають в Америку на обмежений період часу для виконання сезонної роботи в галузях, де не вистачає місцевих працівників. Для того, щоб кандидат отримав візу, його роботодавець повинен надати виписку з Міністерства праці, що свідчить про брак відповідних для виконання цієї роботи громадян Америки.

Віза H-3

Віза H-3 підходить стажистам, які направляються в Сполучені Штати для проходження підготовки на підприємстві в певній трудовій сфері. Такий тип візи не підійде, якщо стажування проходить в рамках післядипломного навчання і розрахована на термін більше двох років. Віза дозволяє приймати оплату за стажування та діяльність, яку вона включає, але не може виступати забезпеченням подальшої трудової зайнятості в Америці.

Віза H-4

Віза H-4 підходить членам сім'ї власника візи Н будь підкатегорії. З її допомогою чоловік або дружина, а також незаміжні і неодружені діти не старше 21 року можуть вільно перебувати на території США під час роботи або стажування власника візи Н. Віза Н-4 не дозволяє її власникові працювати під час перебування в Штатах.

Віза L-1

Візу L-1 може бути видана співробітнику транснаціональної організації, який тимчасово переходить до відділення, офіс, філія або дочірню компанію, що управляє в Сполучених Штатах. Обов'язковою умовою перекладу в США є безперервна робота в неамериканське офісі цієї компанії. Протягом останніх трьох років, що передують моменту звернення за візою, претендент повинен пропрацювати в цьому місці не менше року.

Віза L-2

Віза L-2 оформляється членам сім'ї власника візи категорії L. Завдяки їй чоловік чи дружина власника візи L, а також незаміжні і неодружені діти віком до 21 року, можуть перебувати на території США на час, обмежене терміном виконання роботи, для якої призначалася віза типу L.

Віза O

Віза категорії O оформляється людям, які мають видатними творчими здібностями. При розгляді заявки на отримання візи Про можуть враховуватися досягнення людини в сфері мистецтва, науки, освіти, бізнесу і будь-який інший діяльності, яка передбачає залучення творчого начала людини. Це може бути, наприклад, кулінарія, кінематограф, візаж, театральне мистецтво і т.п. Крім того, таку візу можуть отримати помічники творчих кандидатів.

Віза Р

Візу категорії Р можуть отримати спортсмени, співаки, актори, письменники та інші представники культурної індустрії в разі, якщо вони їдуть в Америку для виконання своєї професійної діяльності. На цю візу можуть претендувати також безпосередні помічники цих людей.

Віза Q

Візи категорії Q розрахована на людей, які переїжджають в Штати для участі в програмах міжкультурного обміну. Поїздка носить просвітницький характер, який полягає в ознайомленні запрошуючої сторони до історії, звичаїв, традиції та культуру рідної країни власника візи.

Як отримати?

Як і у випадку з іншими неімміграційною візами, оформлення віз категорії H, L, O, P і Q відбувається в кілька етапів і вимагає залучення як заявника, так і сторони, що запрошує. На першому етапі роботодавець або інше особа, що запрошує повинен заповнити петицію по формі I-129. Документ схвалюється Службою громадянства та імміграції США і в разі затвердження буде направлений в американське посольство в Україні. Коли петиція буде затверджена, роботодавець отримає документ (Notice of Action) у формі I-797, який підтверджує отримане схвалення.

Після відправки петиції кандидат повинен заповнити анкету для візи форми DS-160 і зареєструватися на співбесіду в американське посольство. В обраний день потрібно прийти на інтерв'ю з повним пакетом документів і бути готовим відповідати на безліч питань. Потрібно мати на увазі, що розгляд візової заяви може зайняти до трьох місяців до дати початку зайнятості, яка вказана роботодавцем у формі I-797. У той же час, в'їхати на територію Сполучених Штатів можна тільки за десять днів до призначеної дати.

Які документи подати?

Пакет документів, який потрібно направити в посольство для отримання віз категорії H, L, O, P і Q, складається з обов'язкових і додаткових паперів.

До обов'язкових документів відносяться:

 • підтвердження заповненої онлайн-анкети типу DS-160;
 • дійсний закордонний паспорт;
 • актуальна фотографія в форматі 5 х 5 см;
 • квитанція, що підтверджує оплату консульського збору;
 • вхідний номер, який можна знайти на затвердженої петиції I-129;
 • запрошення на інтерв'ю з візовим офіцером.

Позитивному рішенню візового офіцера можуть сприяти наступні документи:

 • резюме заявника;
 • підтвердження професійної компетентності: атестати, дипломи, сертифікати тощо;
 • довідка від теперішнього і минулих роботодавців із зазначенням посади, описом зобов'язань і проектів апліканта, підтвердженням трудового стажу в цих компаніях;
 • довідки про нарахування заробітної плати та виписки з банківських рахунків за останні кілька років;
 • контактні дані представників відділу кадрів або безпосереднього начальства з нинішнього і минулих місць роботи.

Для супроводжуючих членів сім'ї також знадобляться додаткові документи:

 • свідоцтво, яке підтверджує укладення шлюбу і свідоцтво про народження дітей;
 • довідка про працевлаштування чоловіка \ дружини, яка підтверджує його / її зайнятість, посаду в організації і рівень заробітної плати.

аплікантів, які хочуть отримати творчі візи, знадобляться портфоліо робіт, відгуки від попередніх роботодавців і будь-які інші документи для демонстрації рівня майстерності заявника.

В разі наявності повного пакета документів, їх коректного заповнення та відповідного проходження співбесіди в посольстві, ймовірність отримання бажаної візи досить висока. Однак не варто забувати, що оформлення американської робочої візи забирає багато сил, часу і інших ресурсів. Тому потрібно тверезо оцінити свої можливості і зрозуміти чи достатньо у вас компетенції, щоб почати цей процес самостійно. Передоручити ці турботи експерту може виявитися набагато менш витратним варіантом.

Передзвонимо
та проконсультуємо!*

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 19:00