Віза в США B1 / B2

Віза «В1 / В2» - віза для відпочинку, відвідування близьких, лікування, ведення бізнесу і заняття спортом. Найпростіша в отриманні віза, так як вимагає найменший набір документів і видається на 10 років. Її власники можуть перебувати на території США до 6 місяців протягом року. Термін розгляду заяви - 5 робочих днів.

Дивитися інші типи віз в США

Експертна візова підтримка по США

Пакет послуг "Basic"

 • Ретельно перевіряємо існуючі документи, допомагаємо в оформленні документів, яких не, даємо поради щодо доопрацювання
 • Складаємо мотивацію в'їзду в США і чинників повернення в Україну
 • Готуємо повний туристичний пакет (бронь готелю, маршрут)
 • Заповнюємо онлайн анкету DS-160 у відповідності з усіма вимогами і як це "люблять" в консульстві
 • Записуємо на співбесіду в онлайн-системі (через акаунт на сайті)
 • Оплачуємо консульський збір 160 $. В реальності виходить більше через завищений посольством курсу
100$ 85$

Пакет послуг "Maximum"

 • Ретельно перевіряємо існуючі документи, допомагаємо в оформленні документів, яких не, даємо поради щодо доопрацювання
 • Складаємо мотивацію в'їзду в США і чинників повернення в Україну
 • Готуємо повний туристичний пакет (бронь готелю, маршрут)
 • Заповнюємо онлайн анкету DS-160 у відповідності з усіма вимогами і як це "люблять" в консульстві
 • Записуємо на співбесіду в онлайн-системі (через акаунт на сайті)
 • Оплачуємо консульський збір 160 $. В реальності виходить більше через завищений посольством курсу
 • Візовий експерт готує до співбесіди в посольстві США - промовляємо всі можливі питання візового офіцера і як на них адекватно реагувати, як себе тримати і до чого бути готовим
 • Підготовка до співбесіди за допомогою психолога-физиогномиста - Арефніі Світлани. Це допоможе прибрати геть хвилювання, а також приховати інформацію, яка може вплинути на результат
150$ 110$
Експрес-тест на оцінку шансів отримання візи

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся
які у вас шанси отримання візи в США

Рекомендований пакет документів

icon-item

Всі дійсні закордонні паспорти, також ті, термін дії яких закінчився

icon-item

Громадянський паспорт

icon-item

Фотографія 5 х 5
в електронному вигляді

icon-item

Документи, що підтверджують платоспроможність і вкорінення на території України

icon-item

Анкетні дані
Завантажити

Довірте оформлення візи професіоналам

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну
консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.

Офіційне представництво Сполучених Штатів в Україні об'єднує бізнес-візу B1, яку видають для ділових поїздок, і туристичну візу B2, яку видають для відвідування США в розважальних, туристичних або оздоровчих цілях. Якщо візову заяву буде схвалено, в паспорті претендента з'явиться віза типу в B1 / B2 із зазначенням її підтипу. Претендент на подібну візу повинен бути здатний підтвердити мету поїздки під час бесіди в посольстві і в місці прибуття в Штати.

Бізнес-віза B1

Мультивиза B1 видається заявникам, які мають намір багаторазово здійснювати ділові поїздки в Америку для підписання контрактів, ведення переговорів, відвідування профільних професійних заходів, освітніх семінарів та наукових конференцій.

Кому підходить?

Такий тип візи варто вибрати тим, хто планує:

 • вести переговори, надавати консультації, укладати контракти з американськими компаніями;
 • знайомитися з особливостями роботи партнерів (технологічними, управлінськими, науковими) і налагоджувати бізнес-зв'язку;
 • відвідувати профільні заходи: виставки, семінари, конференції;
 • вирішувати майнові питання і суперечки;
 • брати участь в спортивних конкурсах і змаганнях.

В окремих випадках бізнес-візу в США видають домашнім помічникам, особистим секретарям, членам екіпажів кораблів, які курсують по зоні континентального шельфу. На підставі наданих документів і особистого спілкування з аплікантом співробітник посольства виносить рішення про видачу ділової візи.

Які можливості надає?

Американська ділова віза зазвичай видається строком на 10 років і дозволяє її власнику багаторазово в'їжджати в Америку (до 180 днів за один візит). У пункті прибуття співробітники прикордонної служби визначають тривалість одноразового перебування на території Сполучених Штатів. Найчастіше для ділових поїздок і відряджень прикордонні офіцери дозволяють перебувати на території США не більше 90 днів за один візит. Проте на остаточне рішення може вплинути ціла сукупність факторів: частота попередніх поїздок, тривалість перебування в Штатах, візова історія і т.п. Загалом власники бізнес-візи можуть відвідувати Сполучені Штати не більше 10 разів на рік.

Як отримати?

Отримання бізнес-візи в Сполучені Штати - тривалий і серйозний процес. Від претендента і його роботодавця очікується ретельно підготовлений пакет документів, що підтверджують сферу діяльності компанії, мета і необхідність цієї поїздки, а також наміри апліканта і відсутність у нього імміграційних настроїв. Отримати виклик від приймаючої сторони з Америки - важливо, але недостатньо. Крім цього заявнику потрібно правильно заповнити анкету, зібрати відповідні документи, зареєструватися на співбесіду і підготуватися до нього. Подаючи документи для оформлення бізнес-візи в Сполучені Штати, слід враховувати, що американське посольство висуває ряд вимог до претендентів. Нерозуміння цих вимог, неправильне заповнення анкети або невідповідну поведінку під час бесіди з візовим офіцером в посольстві може закінчитися відмовою.

Віза B2

Туристична віза В2 - одна з найпоширеніших серед претендентів категорій американських віз. Її видають заявникам, які мають намір здійснити подорож в Штати з метою відпочинку і огляду визначних пам'яток.

Кому підходить?

Таку категорію варто вибирати тим, хто планує:

 • масові або індивідуальні поїздки по Сполученим Штатам;
 • відпочинок на пляжних курортах США (наприклад, Гаваях) і Карибських островах;
 • трекінг в американських національних парках і заповідниках;
 • турне на лайнерах по Тихого і Атлантичного океану з зупинками в США;
 • заняття всілякими видами спорту (в тому числі - екстремальними).

Які можливості надає?

Американська туристична мультивіза видається максимальним терміном на 10 років року і надає її власнику право неодноразово в'їжджати в Америку і проводити в країні до 180 днів за одну поїздку. Кожен раз при перетині володарем візи американського кордону співробітник прикордонної служби в індивідуальному порядку визначає кількість допустимих днів для знаходження на території країни для кожної людини. Зазвичай при першій поїздці допустимий період перебування не перевищує 180 днів. Чисельність допустимих днів може змінюватися при наступних заїзду. Це залежить від частоти і тривалості попередніх поїздок. Володарям візи В2 бажано не відвідувати Америку більше п'яти разів за рік. Більш того, ці поїздки сумарно не повинні перевищувати 50-60 днів за одне відвідування. Працювати, вчитися або займатися комерційною діяльністю власникам такої візи не можна.

Як отримати?

Американське посольство в Україні, а саме - візовий офіцер, виносить висновок щодо присвоєння візи категорії В2 після особистої співбесіди з аплікантом. У конкретний час на прийомі в посольстві туристу доведеться пред'явити заповнену анкету, закордонний паспорт і будь-які інші документи, які можуть обґрунтувати візовий запит і допомогти в спілкуванні з представником посольства.

Незважаючи на популярність цієї візи, до її отримання потрібно підійти з максимальною відповідальністю: недостатньо буде просто купити авіаквиток, зарезервувати готель, придбати авіаквиток або придбати пакетний тур. Американське посольство очікує побачити готовність і ґрунтовний підхід мандрівника до планування поїздки, міцні суспільні, сімейні та економічні зв'язки з рідною країною, відсутність імміграційних намірів, а також пакет документів, який відповідає всім правилам посольства. Крім того, заявнику необхідно серйозно підготуватися до співбесіди і бути готовим відповідати на всі питання про себе, свій дохід, вид діяльності і надати деталі планованої поїздки.

Для отримання візи В1 / В2 заявнику доведеться зібрати, правильно оформити та подати чималий пакет документів:

 1. Повністю заповнений опитувальник (найважливіший документ для відкриття візи: інформація з нього переноситься в Анкету Посольства США);
 2. Кольорове фото 5х5см (2 шт.);
 3. Закордонний паспорт (з одним чистим розворотом для вклеювання візи);
 4. Цивільний паспорт і копії заповнених сторінок;
 5. Довідка від роботодавця;
 6. Банківська довідка про стан рахунку;
 7. Підтвердження про відправку Анкети;
 8. Чек, що підтверджує оплату консульського збору;
 9. Роздруківка підтвердження записи в посольство.

Якщо людина офіційно не працевлаштований або не може пред'явити довідку про стан банківського рахунку, наші експерти допоможуть вирішити це питання.

Крім перерахованого вище базового комплекту паперів для туристичної візи, заявнику також знадобиться запрошення, написане у вільній формі американською стороною (якщо це гостьовий візит), для бізнес-візи -пріглашеніе від приймаючої компанії, лист-клопотання від роботодавця в Україні, а також підтвердження про надання на місці послуг перекладача (для тих, хто не володіє англійською мовою).

Віза В1 / В2 також підходить для тих, хто хоче отримати медичну допомогу або пройти лікування в Сполучених Штатах. В такому випадку в комплекті зі стандартним пакету документів доведеться докласти:

 • Медичний висновок від українського доктора, який пояснює особливості хвороби, і причини, за якими кандидату на візу потрібно лікарська допомога в США;
 • Лист з поліклініки, лікарні, лікувального центру і іншого медичної організації в США, яке підтверджує готовність надавати допомогу відповідно до описаного захворюванням, а також описує заплановану тривалість і повну вартість лікування;
 • У залежності від того, ким спонсорується ця поїздка, фізичні або юридичні особи повинні продемонструвати свою платоспроможність в забезпеченні поїздки, покритті витрат на лікування і витрат на проживання.

Документи, що не входять в стандартний пакет, не обов'язкові. Проте консульство радить брати їх з собою на подачу. Різним категоріям заявників можуть допомогти різні другорядні документи: студентам - дипломи і атестати; працевлаштованим особам знадобиться довідка з роботи і виписка про доходи; керівникам відділів і компаній, підприємцям - підтвердження позиції в компанії; відвідують родичів - документи про спорідненість; особам, раніше володів американською візою - підтвердження про минуле, і поточного візового статусу. Для отримання візи В1 / В2 важливо не тільки зібрати всі необхідні документи, а й оформити їх відповідно до всіх вимог (при необхідності - перевести на англійську мову), подати в потрібному вигляді і добре пройти співбесіду в посольстві. Все це вимагає попередньої підготовки і ретельного опрацювання.

Передзвонимо вам
за 30 секунд! *

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 18:00