Перевіряємо наявні документи,
допомагаємо в оформленні відсутніх
Віза «J1» - віза проходження професійних і освітніх стажувань, а також участі в програмах культурного чи наукового обміну на кшталт Work&Travel або Au pair. Термін розгляду заяви - 3-7 робочих днів.
Дивитися інші типи віз в СШАПеревіряємо наявні документи,
допомагаємо в оформленні відсутніх
Готуємо повний туристичний пакет
(бронювання готелю, маршрут)
Складаємо мотивацію в'їзду в США і чинників повернення в Україну
Заповнюємо онлайн анкету DS-160
Записуємо на співбесіду в онлайн-системі
Оплачуємо консульський збір 160$
Вартість візової підтримки
Хочете дізнатися більше?
Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся
які у вас шанси отримання візи в США
Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну
консультацію з питань:
Віза категорії J1 покликана сприяти обміну досвідом, знаннями і навичками між експертами в сфері науки, освіти та культури. Найчастіше таку візу відкривають для участі в програмах на кшталт Work & Travel або Au pair, а також для проходження професійних і навчальних стажувань і практик.
Учасниками програм обміну, а відповідно і претендентами на візу J1, можуть бути будь-які громадяни України, які подали заявку на участь в програмах people-to-people. Найчастіше в навчальних, освітніх і професійних проектах обміну беруть участь студенти, викладачі та наукові співробітники, в культурних - студенти і стажисти компаній. Незважаючи на те, що кожна програма виставляє свої умови, будь-якому учаснику необхідно отримати візу J1.
Володар візи учасника програми обміну може взяти з собою в США чоловіка або дружину, а також дітей віком до 21 за умови, що вони не перебувають у шлюбі. В такому випадку, членам сім'ї доведеться отримати візу J2. У своїй стандартній формі ця віза не надає права на роботу, але якщо заповнити електронну форму I-765 на сайті Служби громадянства та імміграції США, то можна запросити дозвіл на роботу в Штатах на час дії візи.
Більшість програм обміну припускають оплачувану роботу в Сполучених Штатах. Таким чином, отримавши візу J1, учасник може абсолютно легально працювати в Америці, не отримуючи більш складну робочу або бізнес-візу. На час дії візи учасника обміну її власник може вільно переміщатися по країні і підбирати найбільш комфортне місце для проживання. По закінченню стажування можна знайти повноцінну роботу і замінити візу J1 на робочу.
На відміну від мультивиз, які видаються терміном до десяти років, тривалість дії візи J1 обмежена датами проведення програми обміну або стажування. По завершенню програми володар візи може залишатися на території Штатів ще 30 днів. Цей термін називають grace period. Саме в цей час з'являється можливість змінити візу учасника програми обміну на студентську, шлюбну або робочу.
Перш ніж запускати процедуру отримання візи J1, потрібно стати учасником будь-якої програми обміну. Це головна передумова для відкриття візи і вагомий аргумент на користь позитивного результату.
На наступному етапі потрібно заповнити візову анкету DS-160 на сайті Держдепартаменту Сполучених Штатів і оплатити всі збори: консульський збір і збір SEVIS. Останній - це збір, який стягується інформаційна система студентів та учасників програм обміну. Підтвердження всіх платежів і заповнення анкети слід роздрукувати і принести на співбесіду.
Співбесіда - фінальний етап процесу отримання будь-якої американської візи, в тому числі візи J1. Для успішного проходження кандидату потрібно добре підготуватися, знати всі подробиці своєї програми і бути готовим розповісти про себе і свої плани. Крім того в посольство необхідно надати певний пакет обов'язкових документів:
Для підвищення ймовірності позитивного результату в посольство можна принести ряд додаткових документів:
Якщо разом із заявником в США їдуть члени сім'ї, то для отримання візи J2 крім загальних обов'язкових документів на співбесіді потрібно представити кілька додаткових документів. А саме:
Як і у випадку з оформленням інших віз, отримання візи учасника програми обміну - складний процес, який забирає багато ресурсів: часу, грошей, зусиль всіх сторін-учасниць. Від претендента на візу J1 потрібні деякі компетенції, щоб пройти через цей процес з мінімальними витратами і отримати бажаний результат. Тому варто виважено оцінити свої можливості і ресурси, щоб вибрати оптимальну схему отримання візи.