Віза в США J1

Віза «J1» - віза проходження професійних і освітніх стажувань, а також участі в програмах культурного чи наукового обміну на кшталт Work&Travel або Au pair. Термін розгляду заяви - 3-7 робочих днів.

Дивитися інші типи віз в США

Що ми робимо для наших клієнтів

icon

Перевіряємо наявні документи,
допомагаємо в оформленні відсутніх

icon

Готуємо повний туристичний пакет
(бронювання готелю, маршрут)

icon

Складаємо мотивацію в'їзду в США і чинників повернення в Україну

icon

Заповнюємо онлайн анкету DS-160

icon

Записуємо на співбесіду в онлайн-системі

icon

Оплачуємо консульський збір 160$

Вартість візової підтримки

110$

Хочете дізнатися більше?
Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію

Експрес-тест на оцінку шансів отримання візи

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся
які у вас шанси отримання візи в США

Рекомендований пакет документів

icon-item

Всі дійсні закордонні паспорти, також ті, термін дії яких закінчився

icon-item

Громадянський паспорт

icon-item

Фотографія 5 х 5
в електронному вигляді

icon-item

Документи, що підтверджують платоспроможність і вкорінення на території України

icon-item

Анкетні дані
Завантажити

Довірте оформлення візи професіоналам

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну
консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.

Віза категорії J1 покликана сприяти обміну досвідом, знаннями і навичками між експертами в сфері науки, освіти та культури. Найчастіше таку візу відкривають для участі в програмах на кшталт Work & Travel або Au pair, а також для проходження професійних і навчальних стажувань і практик.

Кому підходить?

Учасниками програм обміну, а відповідно і претендентами на візу J1, можуть бути будь-які громадяни України, які подали заявку на участь в програмах people-to-people. Найчастіше в навчальних, освітніх і професійних проектах обміну беруть участь студенти, викладачі та наукові співробітники, в культурних - студенти і стажисти компаній. Незважаючи на те, що кожна програма виставляє свої умови, будь-якому учаснику необхідно отримати візу J1.

Володар візи учасника програми обміну може взяти з собою в США чоловіка або дружину, а також дітей віком до 21 за умови, що вони не перебувають у шлюбі. В такому випадку, членам сім'ї доведеться отримати візу J2. У своїй стандартній формі ця віза не надає права на роботу, але якщо заповнити електронну форму I-765 на сайті Служби громадянства та імміграції США, то можна запросити дозвіл на роботу в Штатах на час дії візи.

Які можливості надає?

Більшість програм обміну припускають оплачувану роботу в Сполучених Штатах. Таким чином, отримавши візу J1, учасник може абсолютно легально працювати в Америці, не отримуючи більш складну робочу або бізнес-візу. На час дії візи учасника обміну її власник може вільно переміщатися по країні і підбирати найбільш комфортне місце для проживання. По закінченню стажування можна знайти повноцінну роботу і замінити візу J1 на робочу.

На відміну від мультивиз, які видаються терміном до десяти років, тривалість дії візи J1 обмежена датами проведення програми обміну або стажування. По завершенню програми володар візи може залишатися на території Штатів ще 30 днів. Цей термін називають grace period. Саме в цей час з'являється можливість змінити візу учасника програми обміну на студентську, шлюбну або робочу.

Як отримати?

Перш ніж запускати процедуру отримання візи J1, потрібно стати учасником будь-якої програми обміну. Це головна передумова для відкриття візи і вагомий аргумент на користь позитивного результату.

На наступному етапі потрібно заповнити візову анкету DS-160 на сайті Держдепартаменту Сполучених Штатів і оплатити всі збори: консульський збір і збір SEVIS. Останній - це збір, який стягується інформаційна система студентів та учасників програм обміну. Підтвердження всіх платежів і заповнення анкети слід роздрукувати і принести на співбесіду.

Співбесіда - фінальний етап процесу отримання будь-якої американської візи, в тому числі візи J1. Для успішного проходження кандидату потрібно добре підготуватися, знати всі подробиці своєї програми і бути готовим розповісти про себе і свої плани. Крім того в посольство необхідно надати певний пакет обов'язкових документів:

 1. Закордонний паспорт з вільним розворотом для візи;
 2. Фото 5х5 см;
 3. Підтвердження заповнення анкети для отримання візи (DS-160);
 4. Чек, що підтверджує оплату консульського збору;
 5. Форма DS-2019 від керівників запрошує програми;
 6. Роздруковане запрошення на інтерв'ю в посольстві.

Для підвищення ймовірності позитивного результату в посольство можна принести ряд додаткових документів:

 1. Документи на власність і нерухомість, свідоцтво про шлюб або наявності дітей, довідка з роботи і т.п. Документи повинні підтверджувати тісні зв'язки з країною проживання (наявність сім'ї, роботи, майна) і демонструвати наміри заявника повернутися з США по завершенню програми.
 2. Банківські та податкові документи, що підтверджують платоспроможність заявника та які свідчать про доступність грошових коштів для покриття переїзду і проживання, якщо програма обміну або стажування не бере це на себе;
 3. Якщо поїздка спонсорується третьою особою, потрібно підтвердити ступінь спорідненості з ним (свідоцтво про шлюб або народження, наприклад), його недавні податкові декларації, виписки про стан рахунків і наявності довгострокових вкладів.
 4. Документи про освіту для підтвердження рівня підготовки: шкільний атестат, диплом про вищу освіту з зазначенням наукового ступеня, сертифікати стандартизованих мовних тестів на зразок TOEFL та інші подібні документи.
 5. Медичне страхування не є вимогою для отримання візи J-1, але цей документ може знадобитися Вашим університетом або організацією-спонсором.

Якщо разом із заявником в США їдуть члени сім'ї, то для отримання візи J2 крім загальних обов'язкових документів на співбесіді потрібно представити кілька додаткових документів. А саме:

 1. Документи, що свідчать про спорідненість: свідоцтво про народження або свідоцтво про укладення шлюбу.
 2. Кожен аплікант на візу J2 повинні заповнити форму DS-2019.

Як і у випадку з оформленням інших віз, отримання візи учасника програми обміну - складний процес, який забирає багато ресурсів: часу, грошей, зусиль всіх сторін-учасниць. Від претендента на візу J1 потрібні деякі компетенції, щоб пройти через цей процес з мінімальними витратами і отримати бажаний результат. Тому варто виважено оцінити свої можливості і ресурси, щоб вибрати оптимальну схему отримання візи.

Передзвонимо вам
за 30 секунд! *

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 18:00