Передзвонимо вам
за 30 секунд! *

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 18:00

Європа посилює візовий режим з Україною

Частина країн Шенгену суттєво знизили частку мультивиз для українців. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін на засіданні парламентського комітету з європейської інтеграції, повідомляє Європейська правда .

Міністр визнав: деякі консульства свідомо не дають візи нашим співвітчизникам, навіть коли ті мають на це право. Перелік таких дипустанов Клімкін не уточнив, але запевнив, що МЗС здійснює на них тиск, вимагаючи повернутися до попередньої практики.

У той же час видання Вести повідомляє, що країни Шенгенської зони посилили вимоги до українців, які подають документи на отримання віз. Так, вони почали вимагати документи з так званого необов'язкового списку і перевіряти їх достовірність.

Крім того, записатися в чергу на подачу документів на найближчі дати зараз практично неможливо.

Експерти попереджають: через нововведення тепер потрібно планувати поїздку не пізніше, ніж за півтора місяці до передбачуваної дати.

Про те, що окремі країни ЄС перетворюють візи в нездоланний бар'єр, свідчить статистика за минулий рік. З 22 країн, що входять в Шенгенську зону, 16 збільшили кількість відмов у візах українцям у порівнянні з 2013 роком.

Швейцарія і Фінляндія стали відмовляти в три рази частіше, Іспанія, Португалія, Греція та Швеція - майже вдвічі. Рекорд встановила Бельгія: показник відмов в 2013 році у цього королівства і так був одним з найбільших - майже 5,5% від загальної кількості звернень, а в минулому році він виріс до 9,5%.

Джерело korrespondent.net

Потрібна віза?

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!Вибрати час дзвінка

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.
Термінова віза
за 1-5 днів
Біометричний
паспорт
Віза в США
на 10 років
Шенген віза в
чистий паспорт

Корисні статті:

 • Анкета для подачи на шенген визу

  В этой статье вы узнаете, что собой представляет анкета, где ее взять и как заполнить.

 • Как самостоятельно подать документы на шенген визу?

  Многих интересует вопрос, как получить шенгенскую визу самостоятельно, т.е. не прибегая к услугам туристических фирм или визовых агентств. В этой статье мы дадим исчерпывающий ответ на этот вопрос.

 • Причины отказа в выдаче шенгенской визы

  Каждого хоть раз интересовал вопрос, почему могут отказать в визе? К сожалению, не все запросы получают долгожданное «да». И что делать, кому звонить, если пришел неприятный отказ?

 • Какие документы нужны для шенгенской визы?

  Процедура получения разрешения на въезд в страны Европы начинается с подготовки документов на визу. Необходимо четко понимать, что от вашей внимательности на данном этапе во многом будет зависеть результат всей работы. Существует определенный перечень документов для оформления шенгенской визы. При рассмотрении вашей кандидатуры в консульстве визовый офицер должен быть уверен, что вы вернетесь назад, а не пополните армию нелегалов за рубежом.

 • Какие бывают виды шенгенских виз?

  Существует несколько категорий шенгенских виз. А – аэропортовая виза. Позволяет находиться в транзитной зоне, не покидая пределы аэропорта. В – транзитная виза. Разрешает проезд по территории страны с длительностью пребывания не более 5 дней. С– туристическая виза. Позволяет находиться в стране ограниченное время и совершать поездки по всей шенгенской зоне. Делится на несколько подкатегорий...