Передзвонимо вам
за 30 секунд! *

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 18:00

Як отримати візу в США?

4 етапи оформлення візи в США

В цій статті ми розповімо про отримання неімміграційної візи категорії В1 / В2 на термін до 10 років. Така віза дає можливість перебувати на території США до півроку. Мета поїздки - туризм або бізнес, відвідування конференції. Перед зверненням в посольство варто реально оцінити свої шанси. Американці менш вимогливі до документів, ніж європейці. Але якщо у вас немає сім'ї і роботи в Україні, а в США ви збираєтеся на запрошення одного, швидше за все, чекайте відмови.

На замітку! Відповідно до візовим законодавством Сполучених Штатів Америки, особа, яка звернулася за візою, має продемонструвати наявність тісних зв'язків зі своєю батьківщиною і твердий намір повернутися додому після тимчасового перебування за кордоном.

Етап №1. Збір документів

Американська віза - це вам не Шенген! У посольстві США від вас зажадають тільки закордонний паспорт і заповнену візову анкету. Але про всяк випадок краще підготувати пакет документів. Отже, які папери може зажадати на співбесіді візовий офіцер:

 • Довідка з місця роботи. Ще одна письмова гарантія того, що ви не збираєтеся іммігрувати.
 • Довідка про заробітну плату. Візьміть з собою довідку про доходи за останні 6 місяців.
 • Виписка з банківського рахунку про рух грошових коштів. Показує поточний стан рахунку.
 • Довідка про наявність нерухомості та іншого майна. Досить взяти ксерокопії документів, що підтверджують ваше право власності на квартиру або автомобіль.
 • Копія свідоцтва про шлюб та довідка про наявність дітей. Американці дуже люблять, щоб туристів, що виїжджають зі своєї країни, на батьківщині чекали рідні та близькі. Це ще одна гарантія того, що ви не затримаєтеся в США надовго.
 • Фото. Фотографія на американську візу має свої особливості. Тому при зверненні в фотоательє, відразу повідомте фахівця, що конкретно вам потрібно. Про вимоги до фото можна дізнатися на сайті американського посольства в Україні. Роздруковувати знімок не потрібно - досить скинути його на флешку.

На замітку! Всі документи, крім фотографії, є необов'язковими. Робити їх чи ні - ваше рішення. Візовий офіцер може навіть не глянути на підготовлені папери.

Етап №2. Заповнення онлайн-анкети

Процес заповнення анкети DS-160 досить трудомісткий і вимагає від вас посидючості і уважності. Підготуйте фото в цифровому форматі, а також адреса і телефон готелю, в якому ви плануєте зупинитися, після чого зайдіть на сайт Держдепартаменту США.

Зазвичай для заповнення анкети достатньо 1 години. Дані необхідно вводити тільки латиницею, а на питання відповідати англійською мовою. Якщо ви погано володієте англійською, скористайтеся будь-яким онлайн-перекладачем, яких в інтернеті величезна кількість, або ж попросіть про допомогу одного.

На замітку! Частіше зберігайте анкету і відразу запишіть присвоєний вам ID номер. Це дозволить вам убезпечити себе від втрати даних і численного заповнення однієї і тієї ж анкети.

Підтвердженням успішно заповненої анкети служить бланк, який виводиться як підсумковий результат. Роздрукуйте його, щоб пізніше взяти з собою на співбесіду.

Етап №3. Оплата консульського збору і запис на співбесіду

Перед записом на співбесіду потрібно сплатити консульський збір - 160 доларів. Здійснити оплату можна тільки в одному з відділень установи "Райффайзен Банк Аваль".

Записатися на співбесіду найзручніше через інтернет. Для цього створіть обліковий запис і внесіть наступні дані: номер квитанції про сплату консульського збору, номер закордонного паспорта і номер штрих-коду зі сторінки підтвердження вашої анкети на сайті. Якщо ви виконали всі дії вірно, то запис займе всього кілька хвилин. Підтвердження запису на співбесіду із зазначенням вашого часу візьміть з собою.

На замітку! Вам запропонують вибрати на свій розсуд центр, дату і час видачі візи. Перші два параметри підбирайте, як вам найбільш зручно. А що стосується часу, то краще за все відвідати посольство вранці. Рішення, видавати вам візу чи ні, приймає візовий офіцер. І багато що залежить від його настрою. У першій половині дня він, швидше за все, буде мати набагато кращий настрій, ніж, наприклад, після обіду.

Етап №4. Проходження співбесіди

Самий хвилюючий момент! Приїхати в консульство краще за 20-30 хвилин до призначеного терміну. На вході необхідно залишити мобільний телефон та металеві предмети, здати відбитки пальців, після чого чекати спілкування з візовим офіцером. Займати чергу не потрібно - кожні 15 хвилин до очікують виходить працівник посольства і називає точний час співбесіди.

Співбесіда триває всього 5 хвилин. Не панікуйте, ведіть себе впевнено і стримано. Відповідайте на питання коротко, чітко і виразно. Вся усно викладена інформація повинна збігатися з даними, внесеними до анкети.

На замітку! Відмова у візі в основному дається з двох причин. Перша - ви неправильно або з помилками заповнили анкету. Друга - в вас запідозрили іммігранта. Але в будь-якому випадку пояснювати причину вам ніхто не буде. Правда, не варто засмучуватися. На відміну від невдалого отримання шенгену, при відмові в американської візи відповідний штамп в паспорт не ставлять. Це означає, що ви можете пробувати подавати документи в посольство США необмежену кількість разів. Але пам'ятайте: консульський збір не повертається!

Якщо ви грамотно заповнили анкету, а на співбесіді візовий офіцер побачив вашу тісний зв'язок з батьківщиною, у вас хороші шанси на отримання американської візи. Тепер чекайте доставку паспорта зі штампом протягом 5 днів.

Оформлення туристичних віз в США в агентстві 2EU

Якщо ви не впевнені в своїх силах або у вас немає часу на збір документів і інші клопоти, наші фахівці зроблять все за вас. Ми допоможемо підготувати папери, заповнити анкету і підготуємо вас до проходження співбесіди, що істотно збільшить ваші шанси на успішне отримання візи.

Залиште заявку прямо зараз, і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Потрібна віза?

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!Вибрати час дзвінка

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.
Термінова віза
за 1-5 днів
Біометричний
паспорт
Віза в США
на 10 років
Шенген віза в
чистий паспорт

Корисні статті:

 • Как пользоваться медицинской страховкой заграницей?

  Даже если вы тщательно подготовились к путешествию и предусмотрели почти все возможные проблемы, судьба все равно способна преподнести вам неприятный сюрприз. Отравление в Индии, сломанная нога на горнолыжном курорте в Альпах, встреча с пьяными болельщиками в Великобритании - вы верите, что с вами этого не произойдет. Но вот - поднялась температура или обострилась язва желудка - и нужно срочно что-то предпринимать. Для таких случаев всегда есть медицинская страховка. А как ею воспользоваться заграницей, мы расскажем ниже.

 • Типы отказов в визе

  В этой статье мы рассмотрим основные типы отказов в шенгенских визах и их последствия.

 • Какие бывают виды шенгенских виз?

  Существует несколько категорий шенгенских виз. А – аэропортовая виза. Позволяет находиться в транзитной зоне, не покидая пределы аэропорта. В – транзитная виза. Разрешает проезд по территории страны с длительностью пребывания не более 5 дней. С– туристическая виза. Позволяет находиться в стране ограниченное время и совершать поездки по всей шенгенской зоне. Делится на несколько подкатегорий...