Передзвонимо
та проконсультуємо!*

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 19:00

Як самостійно подати документи на шенген візу?

Зробити це реально, але дуже клопітно. По-перше, потрібно чимало особистого часу, точне знання всіх вимог до документального оформлення і відсутність проблемних моментів у вашій біографії. По-друге, в разі відмови, повторне звернення практично приречене на невдачу. Якщо ви все-таки вирішили взяти всі турботи на себе і особисто подати документи на візу, візьміть до уваги наступне.

Оформленням шенген візи займається консульський відділ посольства або консульства. Необхідно визначитися з країною, в посольство якої ви маєте намір подавати документи. Віза повинна бути видана консульством тієї держави, де ви плануєте провести найбільшу кількість днів. Безперечно, у кожного з посольств встановлені свої вимоги і правила особистої подачі документів на візу. У зв'язку з цим, перш ніж записатися на прийом, заздалегідь дізнайтеся всю потрібну інформацію.

Чим уважніше і ретельніше ознайомитеся з вимогами посольства і чим відповідальніше їх виконайте, тим вище ймовірність отримання візи. Всі посольства при прийнятті рішення цікавляться таким:

 • чи є заявник тим, за кого себе видає, а також збігається справжня мета поїздки з тієї, яку він декларує;
 • повернеться заявник назад в Україну (підтвердження);
 • чи достатньо коштів у заявника для перебування в країні Шенгенської зони.

Основна місія всіх перевірок - виключити потрапляння в держави Шенгенської угоди злочинців, нелегальних емігрантів і т.д.

Хоча точний перелік необхідних паперів в різних посольствах різниться, все без винятку установи зажадають від вас такі документи:

 • ідентифікують вашу особистість: закордонний паспорт, національний паспорт, анкета, 2 фотографії паспортного зразка.
 • гарантує повернення: зворотний квиток, довідка з роботи і т.д.
 • Підтверджуючі вашу фінансову спроможність: оплачені авіаквитки в обидва боки, підтвердження бронювання готелю, довідка з банку.
 • Підтверджуючі мета поїздки: запрошення родичів, спортивне змагання, план туристичного маршруту тощо.
 • Медична страховка.

Подача документів на візу здійснюється не раніше, ніж за 3 місяці, але не менше ніж за 2 тижні до поїздки. В деякі посольства заявки подаються через мережу Інтернет, в інших допускається тільки особиста подача документів на візу.

Знання того, як оформити шенгенську візу самостійно, не вбереже вас від великої ймовірності негативного рішення консульства. Перше, на що звертають увагу в будь-якому консульстві - це документи і правильність їх заповнення. Не знаючи всіх нюансів і тонкощів, можна допустити непомітну але фатальну в більшості випадків помилку, довести випадковість якої потім просто неможливо. Одна некоректно сказана або написана фраза може стати приводом для відмови. Крім того через величезного числа бажаючих виїхати з України (у зв'язку з політичною і економічною кризою) в посольствах збирається величезна черга, займати місце в якій доводиться за кілька днів.

Професійна допомога в оформленні шенгенської візи

Гарантовано отримати шенгенську візу вам допоможуть у візовому агентстві 2EU. Щоб отримати візу в будь-яку країну-учасницю Шенгенської зони вам достатньо надати мінімум документів: закордонний паспорт, фотографії, копію ідентифікаційного коду та копію внутрішнього паспорта. Більше від вас нічого не потрібно: ніякої передоплати, черг, ризиків, документальної тяганини і неоднозначних питань.

В середньому стандартний процес оформлення шенгенської візи займає 10 робочих днів. Ви гарантовано отримаєте візу навіть в чистий паспорт або в паспорт з відмовою. Візове агентство 2EU - надійний і відповідальний партнер. Не витрачайте свій час, нерви і гроші - звертайтеся до професіоналів.

Потрібна віза?

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!Вибрати час дзвінка

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.
Термінова віза
за 1-5 днів
Біометричний
паспорт
Віза в США
на 10 років
Шенген віза в
чистий паспорт

Корисні статті:

 • Анкета для подачи на шенген визу

  В этой статье вы узнаете, что собой представляет анкета, где ее взять и как заполнить.

 • Причины отказа в выдаче шенгенской визы

  Каждого хоть раз интересовал вопрос, почему могут отказать в визе? К сожалению, не все запросы получают долгожданное «да». И что делать, кому звонить, если пришел неприятный отказ?

 • Правила Шенгена

  Существует множество правил Шенгенской зоны, о которых необходимо помнить, чтобы в дальнейшем успешно посещать страны Шенгена. С самыми основными советуем ознакомиться в статье.

 • Какие документы нужны для шенгенской визы?

  Процедура получения разрешения на въезд в страны Европы начинается с подготовки документов на визу. Необходимо четко понимать, что от вашей внимательности на данном этапе во многом будет зависеть результат всей работы. Существует определенный перечень документов для оформления шенгенской визы. При рассмотрении вашей кандидатуры в консульстве визовый офицер должен быть уверен, что вы вернетесь назад, а не пополните армию нелегалов за рубежом.

 • Какие бывают виды шенгенских виз?

  Существует несколько категорий шенгенских виз. А – аэропортовая виза. Позволяет находиться в транзитной зоне, не покидая пределы аэропорта. В – транзитная виза. Разрешает проезд по территории страны с длительностью пребывания не более 5 дней. С– туристическая виза. Позволяет находиться в стране ограниченное время и совершать поездки по всей шенгенской зоне. Делится на несколько подкатегорий...