Передзвонимо вам
за 30 секунд! *

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 18:00

Скасування віз: українцям доведеться доводити, що вони приїхали тільки "погостювати".

Про це в ефірі телеканалу "Соціальна країна", відповідаючи на питання "Обозревателя", розповів глава Інституту публічної політики консалтингу Сергій Биков.

За словами експерта, безліч туристів з України відразу ж зіткнуться з безліччю питань, проблем і, можливо, навіть з депортацією в країнах Євросоюзу.

"Оскільки безвізовий режим передбачає, що не треба подавати документи в консульство, але їх все одно необхідно везти з собою і на вимогу будь-якого поліцейського, прикордонника, співробітника міграційної служби пред'явити повний пакет документів", - заявив Биков.

Він пояснив, що всі документи, які треба було подавати в консульство для відкриття візи, тепер доведеться возити з собою.

"У цей пакет необхідних документів входить мета візиту, оплачене проживання, коли ця людина покине країну, інформація про квитки, інформація про фінансово-матеріальний стан - це все необхідно, щоб кожна людина, у якого немає шенгенської візи в паспорті, возив все це з собою. Щоб він міг довести, що він з цієї країни поїде ", - попередив політолог.

Фахівець відзначив, що процедуру отримання шенгену ніхто не відміняв, тому можна отримати візу і не возити з собою стопку документів.

"Необхідно відзначити, що процедура скасування шенгенської візи не передбачена. Якщо у людини є шенгенська віза, і він її отримує, то йому не буде потреби возити з собою весь цей перелік необхідних документів, і він може спокійно з нею подорожувати", - порадив експерт.

"Напевно, єдиний і істотний плюс - це спрощення переходу кордону. Але заява про скасування шенгенських віз по більшій мірі популізм", - додав він.

Як повідомляв "Обозреватель", Європарламент підтримав безвізовий режим з Україною і наполягає на якнайшвидшій скасування віз, при виконанні Україною необхідних реформ.

Посилання

Потрібна віза?

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!Вибрати час дзвінка

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас.
Термінова віза
за 1-5 днів
Біометричний
паспорт
Віза в США
на 10 років
Шенген віза в
чистий паспорт

Корисні статті:

 • Анкета для подачи на шенген визу

  В этой статье вы узнаете, что собой представляет анкета, где ее взять и как заполнить.

 • Как самостоятельно подать документы на шенген визу?

  Многих интересует вопрос, как получить шенгенскую визу самостоятельно, т.е. не прибегая к услугам туристических фирм или визовых агентств. В этой статье мы дадим исчерпывающий ответ на этот вопрос.

 • Причины отказа в выдаче шенгенской визы

  Каждого хоть раз интересовал вопрос, почему могут отказать в визе? К сожалению, не все запросы получают долгожданное «да». И что делать, кому звонить, если пришел неприятный отказ?

 • Какие документы нужны для шенгенской визы?

  Процедура получения разрешения на въезд в страны Европы начинается с подготовки документов на визу. Необходимо четко понимать, что от вашей внимательности на данном этапе во многом будет зависеть результат всей работы. Существует определенный перечень документов для оформления шенгенской визы. При рассмотрении вашей кандидатуры в консульстве визовый офицер должен быть уверен, что вы вернетесь назад, а не пополните армию нелегалов за рубежом.

 • Какие бывают виды шенгенских виз?

  Существует несколько категорий шенгенских виз. А – аэропортовая виза. Позволяет находиться в транзитной зоне, не покидая пределы аэропорта. В – транзитная виза. Разрешает проезд по территории страны с длительностью пребывания не более 5 дней. С– туристическая виза. Позволяет находиться в стране ограниченное время и совершать поездки по всей шенгенской зоне. Делится на несколько подкатегорий...