Передзвонимо
та проконсультуємо!*

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

  • нюанси оформлення візи;
  • перелік необхідних документів;
  • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 19:00

Як оскаржити відмову у видачі шенгенської візи?

Якщо ви отримали відмову у візі, напишіть скаргу з вимогою пояснити причину. Документ являє собою письмове звернення в консульство або посольство, яке прийняло рішення про невидачу. У даній апеляції вам не мають права відмовити - вона обов'язково піде на розгляд.

Апеляційне лист краще складати англійською мовою або мовою посольства, в яке подаєте оскарження. Його можна написати у вільній формі і відправити листом або факсом - так, ваша особиста присутність не потрібно.

Хоча основний текст скарги ви можете написати на свій розсуд, дана інформація - обов'язкова: ПІБ, дата, місце народження, номер закордонного паспорта, поштова та електронна адреси, дата відмови, мета поїздки і необхідність отримання візи, прохання про перегляд запиту, дата і підпис.

Подальший текст залежить від вашого бажання потрапити в обрану країну і вміння висловлювати свої думки. Напишіть про те, як давно ви хотіли перейнятися культурою і традиціями країни, провести відпустку мрії. Всіляко переконайте, що ви платоспроможні, прикріплюючи документи, які вплинуть на рішення посольства, наприклад, документ про володіння нерухомості. Напишіть також про свою родину, другій половинці - це стане доказом того, що у вас є причина повернутися додому. Зробіть акцент на вашій порядності - не порушував закон, не притягувався до кримінальної відповідальності. Якщо вже були в країнах Шенгену, вкажіть, що раніше візовий режим не порушували.

Відповідь на апеляцію прийде через кілька тижнів. Позитивний - і довгоочікувана відмітка у вас в паспорті, негативний - нарешті дізнаєтеся, чому вам не дають візу. Коли з відповіддю не поспішають або він вас не влаштовує, запишіться на прийом до посла.

Якщо ж ви не впевнені в своїх силах або не добилися бажаного результату, у візовому агентстві 2EU вам гарантовано зроблять шенген візу навіть в паспорт з відмовою .

Команда професіоналів вирішить питання візи, заощадивши ваші нерви і час!

Потрібна віза?

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!



Вибрати час дзвінка

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас.
Термінова віза
за 1-5 днів
Біометричний
паспорт
Віза в США
на 10 років
Шенген віза в
чистий паспорт

Корисні статті:

  • Анкета для подачі на шенген візу

    У цій статті ви дізнаєтеся, що собою являє анкета, де її взяти і як заповнити.

  • Як самостійно подати документи на шенген візу?

    Багатьох цікавить питання, як отримати шенгенську візу самостійно, тобто не вдаючись до послуг туристичних фірм або візових агентств. У цій статті ми дамо вичерпну відповідь на це питання.

  • Які документи потрібні для шенгенської візи?

    Процедура отримання дозволу на в'їзд в країни Європи починається з підготовки документів на візу. Необхідно чітко розуміти, що від вашої уважності на даному етапі багато в чому буде залежати результат всієї роботи. Існує певний перелік документів для оформлення шенгенської візи. При розгляді вашої кандидатури в консульстві візовий офіцер повинен бути впевнений, що ви повернетеся назад, а не поповните армію нелегалів за кордоном.

  • Які бувають види шенгенських віз?

    Існує кілька категорій шенгенських віз. А - аеропортова віза. Дозволяє перебувати в транзитній зоні, не покидаючи межі аеропорту. В - транзитна віза. Дозволяє проїзд по території країни з тривалістю перебування не більше 5 днів. С- туристична віза. Дозволяє перебувати в країні обмежений час і здійснювати поїздки по всій шенгенській зоні. Ділиться на кілька підкатегорій ...

  • Причини відмови у видачі шенгенської візи

    Кожного хоч раз цікавило питання, чому можуть відмовити у візі? На жаль, не всі запити отримують довгоочікуване «так». І що робити, кому дзвонити, якщо прийшов неприємний відмову?