Передзвонимо
та проконсультуємо!*

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

 • нюанси оформлення візи;
 • перелік необхідних документів;
 • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 19:00

Шенген віза для жителів Криму

Візове агентство 2ЕU спеціально для жителів Криму розробило ряд пропозицій, що дозволяють при мінімальних витратах грошей і часу отримати надійну шенген візу

Мультивиза на 6 месяцев

Для тех, кто планирует активно передвигаться по Европе на протяжении следующих 6 месяцев, включая новогодние праздники, рождество, 8 Марта и майские праздники
 • 210 € В паспорт, в котором уже были шенген визы
 • 210 € В чистый паспорт

Годовая шенген мультивиза

Позволит практически неограниченно путешествовать по Европе на протяжении следующего года, включая новогодние праздники, рождество, 8 Марта, майские праздники и летний отпуск
 • 299 € В паспорт, в котором уже были шенген визы

Шенген виза сроком на 2 года

Позволит практически неограниченно путешествовать по Европе на протяжении следующих двух лет
 • 650 €В паспорт, в котором уже были шенген визы

Шенген виза сроком на 3 года

Позволит практически неограниченно путешествовать по Европе на протяжении следующих трех лет
 • 1080 €В чистый паспорт

Что нужно для получения шенгенской визы в Крыму?

Схема работы

 
Предоставление
и подготовка документов

Вы отправляете нам на e-mail сканы всех необходимых документов. Мы готовим полный пакет документов и записываем Вас на подачу в консульство.

Рекомендованный пакет документов:

 • Оригинал заграничного паспорта;
 • Ксерокопия гражданского паспорта с 1 по 16 страницу;
 • 2 фото 3,5 х 4,5 - 80% лица на белом фоне;
 • Копия ИНН;
 • Справка с работы;
 • Справка из банка о наличии средств на счету.
 
Подача документов в консульство
и оплата наших услуг
В нужный день Вы приезжаете на подачу документов в консульство с оригиналами документов и предоплатой. Наш сотрудник сопровождает Вас в консульстве.
Срок оформления 10 дней.
 
Получение
документов
Забрать документы из консульства Вы можете сами. Либо это сможет сделать наш сотрудник и выслать Вам документы по почте или курьерской службой.
 
Поддержка после
получения визы
После оформления визы заботимся о том, чтобы у Вас не было проблем при пересечении границы, а также помогаем с оптимальными маршрутами и билетами.
info@2eu.com.ua

d.natalia2eu

+38 (067) 401 60 16
Форма заявки

Остались вопросы? Не теряйте времени! Оставьте заявку и мы вам перезвоним.

У колишні роки шенгенська віза для кримчан була документом, оформити який не становило особливої проблеми. Однак після відомих всьому світу сумних подій нинішнього року, отримання дозволу на в'їзд територій країн-учасниць Шенгенської угоди викликає все більше запитань.


Як відомо, раніше шенген віза для жителів Криму могла бути видана в Севастополі в польському консульстві .
Це було єдине генконсульство країни, яка є членом Євросоюзу. Однак після лютого-березня 2014 року його евакуювали в Одесу. Якщо вас цікавить оформлення шенгену , то вирушайте в це чудове місто. На успіх ви можете розраховувати лише за умови наявності паспорта громадянина України. Кримчанам , у яких є російський паспорт, отримати шенген не вдасться ні в одному генконсульстві.

Де оформити шенгенську візу для жителів Криму?

Як бути, якщо ви проживаєте в Криму, але не хочете або не можете залишати півострів для оформлення шенгенської візи? Найпростіший і швидкий спосіб - звернутися за допомогою в спеціалізовану візову компанію. Якщо ви оберете допомогу туристичної фірми, вам доведеться купувати у неї тур путівку. А це додаткові витрати. У візовому агентстві від вас буде потрібно надання стандартних документів. Їх список не відрізняється від того, який необхідний при самостійному оформленні дозволу на в'їзд.

Отже, якщо ви плануєте в майбутньому здійснити подорож на територію країн Шенгенської зони, не поспішайте викинути свій український паспорт. Адже при розставанні з ним ви цілком ризикуєте стати не в'їзним в ЄС. Якщо ви кримчанин і у вас є російський документ, відвідайте посольство країн Євросоюзу на українській території. Всі ці складності і нововведення пов'язані з тим, що влада Європейського союзу не згодні визнати входження півострова до складу РФ.

У візовому агентстві ви можете отримати документи необхідного вам виду. В тому числі, мультивізу , яка дає право на багаторазовий в'їзд.