Шенген віза в чистий паспорт або паспорт з відмовою

Ми оформимо шенгенську мультивізу в чистий паспорт або паспорт з "відмовою" зі 100% гарантією результату.

Залежно від ваших потреб, можемо запропонувати разову візу або шенген мультивізу на пів року (90/180). Піврічна мультивіза 90/180 дозволяє сумарно знаходитися на території країн шенгенської угоди 90 днів в рамках коридору в 180 днів (6 місяців).

Мінімальний пакет документів
  • Закордонний паспорт

  • КОПІЯ ПАСПОРТА

  • 2 ФОТО 3,5 X 4,5

Як ми працюємо
Ви повідомляєте нам про свої плани. Ми детально вивчаємо всі цілі візитів і місця, які Ви хочете відвідати найближчим часом.
На основі ваших побажань і можливостей ринку підбираємо найоптимальніший варіант , що дозволяє при мінімальних зусиллях і витратах оформити візу.
Готуємо переконливий пакет документів і домовляємося про особливі умови розгляду вашої анкети в консульстві, що дозволяє отримати необхідну візу в зазначений термін.
Після оформлення візи піклуємося про те, щоб у вас
не було проблем при перетині кордону , а також допомагаємо з оптимальними маршрутами і квитками.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ПРЯМО ЗАРАЗ

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!

Відправивши заявку ви отримаєте безкоштовну
консультацію з питань:

  • Точні ціни;
  • Скільки буде оформлятися віза;
  • Повний перелік необхідних документів.

Польща відноситься до тих країн, які прихильно ставляться до іноземних туристів і робочим, тому для оформлення візи не виникає перешкод. Проте, ніхто не застрахований від відмови в польській візі нарівні з документами для інших країн.

Як виглядає відмова при отриманні шенген візи

Якщо посередник, стверджуючи, що ви отримали відмову в шенгенській візі, приносить вам порожній паспорт, то варто задуматися, чи не лукавить він. Беручи документи, консульство ставить в закордонний паспорт друк, на якій вказано його назву і дату прийняття документів. Якщо процедура завершується успіхом, то поверх штампа буде наклеєна сама віза.

Якщо позитивне рішення не було прийнято, то залишається тільки штамп, в якому буде стояти код відмови, який складається з цифр і букв. Символи, що несуть в собі інформацію про причини такого рішення, будуть відзначені. Наприклад, відмова в Шенгені з буквою с і цифрою 2 свідчитиме про те, що вас запросять на співбесіду для уточнення даних у вашій анкеті або не підтверджена бронь ваших квитків або готелі.

Як бути, якщо відмовили у видачі шенгенської візи

Існує думка, що отримання візи після відмови не реально. Тепер потрібно змінити закордонний паспорт або попросити заклеїти ненависний штамп візою більш лояльною країни, наприклад, Туреччини. Однак при перевірці консульство вивчає інформацію про вас, а не про вашому паспорті, і, якщо фахівці побачать в системі відмова, а в ваших документах його не буде, ви тільки погіршить ситуацію.

Вивчивши причину відмови, відкоригуйте свій пакет документів таким чином, щоб наступне рішення було прийнято на вашу користь. Якщо помилки прокралися в момент заповнення анкети, зверніться до професіоналів, хай її заповнять більш обізнані люди. Уточніть, можливо, необхідні додаткові довідки або підтвердження, які переконають консула в необхідності відвідування Польщі.

Якщо виникли сумніви в вашому поверненні на батьківщину, уявіть документи на нерухомість або автомобіль, які будуть вас тут чекати. Можливо, ви володієте бізнесом, а може бути, вас чекатиме чоловік - прикладіть свідоцтво про шлюб.

Починаючи оформлення документів - зверніться до професіоналів, щоб прикрі помилки не стали причиною появи відмови у видачі візи в вашому закордонному паспорті.

Передзвонимо
та проконсультуємо!*

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

  • нюанси оформлення візи;
  • перелік необхідних документів;
  • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 19:00