Транзитні візи в усі країни шенгену

55 €
Ви запланували поїздку в одну з Європейських країн, і ваш маршрут проходить через одне або кілька держав Шенгенської зони? Тоді вам не обійтися без транзитної шенгенської візи. Вона дасть вам право на одно-, дво- або багаторазовий перетин кордону Шенгенської зони для транзитного проходження до іншої держави шенгену.
icon

Мінімальний пакет документів

icon-item

Всі діючі
закордонного паспорта

icon-item

Громадянський паспорт

icon-item

2 фото 3,5 x 4,5

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ПРЯМО ЗАРАЗ

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!

Надіславши заявку ви отримаєте безкоштовну
консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас.

Будь-яка поїздка за кордон, як туристична, так і ділова, пов'язана з певними клопотами - продумуванням маршруту, пошуком готелю, вивченням місцевих законів і т.д. Однак чимало клопоту може виникнути і з оформленням візи. Особливо, якщо Вам необхідно здійснити кілька перельотів або перетнути кілька держав на машині, перш ніж дістатися в потрібне місце.

Вирушаючи в третю країну через держави Євросоюзу, не потрібно оформляти візу тільки в тому випадку, якщо ви здійснюєте одну пересадку в шенгенській зоні. Купуючи квиток в країну-транзит, переконайтеся, що в аеропорту є міжнародна транзитна зона, і вона працює в той час, коли ви будете чекати посадку на інший рейс. Коротати час між перельотами можна строго в цій зоні. Тому погуляти по місту, на жаль, не вдасться. Крім того, стикування між рейсами не повинна перевищувати 24 години.

В іншому випадку вам необхідно оформити шенгенську транзитну візу. Вона дає можливість здійснювати два і більше перельотів між країнами шенгенської зони або ж проїхати їх на машині. Отримати таку візу потрібно в представництві тієї держави, яке плануєте відвідати першим. Транзитна віза видається на термін до 5 днів. Для справжніх мандрівників - це безсумнівний бонус. Оскільки з'являється можливість познайомитися з визначними пам'ятками ще одного міста по шляху до головної мети. Вартість транзитної шенгенської візи визначає посольство.

При подачі стандартних документів для оформлення транзитної шенгенської візи, потрібно надати докази того, що країни шенгенської зони ви відвідаєте саме транзитом. Йдеться про заброньовані авіаквитках і готелі, а також документи, що підтверджують платоспроможність під час перебування в країні.

Щоб заощадити свій час і нерви, а також не заплутатися в нюансах отримання і використання транзитних шенген віз, краще звернутися за допомогою до фахівців візового центру 2EU. Надавши мінімальний пакет документів, ви гарантовано отримаєте транзитну візу в будь-яку країну шенгену по найбільш демократичною ціною.

Крім сприяння в оформленні візи співробітники агентства проконсультують по будь-яких питань щодо поїздки, допоможуть скласти оптимальний маршрут слідування, дати рекомендації по перетинанню митниці і підібрати найбільш дешеві авіаквитки

Передзвонимо
та проконсультуємо!*

Зекономте свій час і гроші. Наші візові експерти вже знають відповіді на ваші запитання:

  • нюанси оформлення візи;
  • перелік необхідних документів;
  • найбільш часті причини відмов.
*Зв'яжемось з Вами
в робочий час,
пн-пт з 10:00 до 19:00